2420/​338

Bidjar løber, Persien. Design med tre medaljoner. God kvalitet. 21. årh. 225×73.

Sælger oplyser: Fremstår som nyt uden brugsspor eller slid

Vur­dering

3.000 DKK

Hammerslag

1.050 DKK

2 bud

Tidspunkt Byder Bud
846280 1.050 DKK
812818 1.000 DKK