2419/​171

Russisk ikon med fremstilling af Gudsmoderen Kursunskaja. Tempera på træpanel. 19. årh. 18×15 cm.

Minimale retoucheringer og flere krakeleringer.

Vur­dering

6.000 DKK

Hammerslag

Ikke solgt

1 bud

Tidspunkt Byder Bud
993250 3.000 DKK