Peter J. Lassen (f. 1930, d. 2019)
“Montana”. Ti moduler af grålakeret MDF, bestående af; to skabe med ben af forkromet metal, modul med skuffer monteret med ben af grålakeret metal, fire bogkasser, hvoraf ene med to glaslåger samt tre skuffemoduler med ben. Udført hos Montana. H. 82,5/69,6/48 B. 69,6 D. 38. (10)
Dette katalognummer sælges på begæring af advokat, forsikringsselskab eller offentlig myndighed.
Brugspatina, herunder ridser, mærker, nogle lakafskalninger og krakeleringer
Tvangssalg, 1. maj 2024
31 bud
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||